Serdecznie witamy w studiu ach!

Zasady rezerwacji:

Każdy klient otrzymuje smsa przypominającego o wizycie. Wszystkie rezerwacje w naszym gabinecie należy potwierdzać dzień wcześniej poprzez sms lub telefonicznie.
 • Kilkukrotne odwołanie terminu może wiązać się z koniecznością uregulowania płatności niewykorzystanej rezerwacji co umożliwi zarezerwowanie kolejnego terminu. Wiąże się to również z koniecznością wpłacenia zadatku w wysokości pełnej kwoty kolejnego zabiegu.
 • Rezerwacje nowych klientów:
  Przy niektórych zabiegach wykonywanych przez personel, może być wymagana przedpłata. Wiąże się to z długą kolejką oczekujących na termin, opłacona kwota nieodwołanej rezerwacji przepada gdyż jest ona kosztem rezerwacji czasu pracy.
 • Nowi klienci chcący skorzystać z naszych usług mogą być poproszeni o dokonanie przedpłaty rezerwacji. W przypadku nieodwołania rezerwacji w ciągu 48 godzin kwota nie jest zwracana i nie może być wykorzystana na poczet innych zabiegów. Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana przed 48 godzinami kwota na życzenie klienta może zostać zwrócona lub przeznaczona na zabieg w innym terminie.
 • Rezerwacje na już:
  W nagłych przypadkach nawet przy zapełnionym grafiku istnieje możliwość wykonania usługi na życzenie klienta w ciągu 48 godzin. Dopłata do takiej usługi to 100 zł.
 • Rezerwacje w dni wolne od pracy:
  W nagłych przypadkach nawet przy zapełnionym grafiku istnieje możliwość wykonania usługi na życzenie klienta w ciągu 48 godzin. Dopłata do takiej usługi to 100 zł.
 • Rezerwacje w dni wolne od pracy:
  Praca w dni wolne od pracy (niedziela i święta) dopłata 100 zł bez względu na cenę zabiegu.
 • Rezerwacje a spóźnienia:
  W naszym gabinecie dbamy o czas naszych klientów, dlatego też w przypadku spóźnienia wizyta musi zmieścić się w zaplanowanych ramach czasowych i może zostać skrócona (jeżeli jest taka możliwość) przez osobę wykonującą zabieg. Ma to zagwarantować punktualne i terminowe rozpoczynanie się następujących po sobie zabiegów.
  Jeśli spóźnienie jest duże, mamy prawo odmówić wykonania usługi.

Dlaczego my

Jesteśmy na rynku pracy od 2006 roku. Przez te lata prężnie się rozwijaliśmy, poszerzając swoje szeregi o wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny kosmetologii i fryzjerstwa. Dla nas najważniejszy jest klient i indywidualne podejście do jego potrzeb. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie a nasze produkty są z najwyższej półki. Stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług, ale nasi klienci cenią nas również za miłą obsługę i wspaniałą atmosferę. Byliśmy wielokrotnie doceniani. Dzięki temu możemy pochwalić się między innymi zdobytym pierwszym miejscem naszej kosmetolog – Justyny Pochopień w konkursie na Kosmetyczkę roku organizowanym przez Bielendę, w Plebiscycie Dziennika Zachodniego Mistrzowie Urody tytułem Salon Roku w 2017 roku oraz Kosmetolog Roku 2017 dla Sabiny Górnioczek, w tym samym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w Mikołowie w rankingu salonów kosmetycznych, a w województwie Śląskim czwarte. W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni przez nasze klientki otrzymując tytuł Laureata konkursu Orły Kosmetyki 2018 roku, ponadto nasza fryzjerka Michalina Socha zajęła drugie miejsce w powiecie w rankingu Mistrzowie Urody Dziennika Zachodniego. To dzięki Wam, Klientom naszego Studia możemy w dalszym ciągu się rozwijać i dbać o Was.