Serdecznie witamy w studiu ach!

Zasady rezerwacji:

Każdy klient otrzymuje smsa przypominającego o wizycie. Wszystkie rezerwacje w naszym gabinecie należy potwierdzać dzień wcześniej poprzez sms lub telefonicznie.
 • Kilkukrotne odwołanie terminu może wiązać się z koniecznością uregulowania płatności niewykorzystanej rezerwacji co umożliwi zarezerwowanie kolejnego terminu. Wiąże się to również z koniecznością wpłacenia zadatku w wysokości pełnej kwoty kolejnego zabiegu.
 • Rezerwacje nowych klientów:
  Przy niektórych zabiegach wykonywanych przez personel, może być wymagana przedpłata. Wiąże się to z długą kolejką oczekujących na termin, opłacona kwota nieodwołanej rezerwacji przepada gdyż jest ona kosztem rezerwacji czasu pracy.
 • Nowi klienci chcący skorzystać z naszych usług mogą być poproszeni o dokonanie przedpłaty rezerwacji. W przypadku nieodwołania rezerwacji w ciągu 48 godzin kwota nie jest zwracana i nie może być wykorzystana na poczet innych zabiegów. Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana przed 48 godzinami kwota na życzenie klienta może zostać zwrócona lub przeznaczona na zabieg w innym terminie.
 • Rezerwacje na już:
  W nagłych przypadkach nawet przy zapełnionym grafiku istnieje możliwość wykonania usługi na życzenie klienta w ciągu 48 godzin. Dopłata do takiej usługi to 100 zł.
 • Rezerwacje w dni wolne od pracy:
  W nagłych przypadkach nawet przy zapełnionym grafiku istnieje możliwość wykonania usługi na życzenie klienta w ciągu 48 godzin. Dopłata do takiej usługi to 100 zł.
 • Rezerwacje w dni wolne od pracy:
  Praca w dni wolne od pracy (niedziela i święta) dopłata 100 zł bez względu na cenę zabiegu.
 • Rezerwacje a spóźnienia:
  W naszym gabinecie dbamy o czas naszych klientów, dlatego też w przypadku spóźnienia wizyta musi zmieścić się w zaplanowanych ramach czasowych i może zostać skrócona (jeżeli jest taka możliwość) przez osobę wykonującą zabieg. Ma to zagwarantować punktualne i terminowe rozpoczynanie się następujących po sobie zabiegów.
  Jeśli spóźnienie jest duże, mamy prawo odmówić wykonania usługi.

Zadatek rezerwacji:

Dlaczego my

Jesteśmy na rynku pracy od 2006 roku. Przez te lata prężnie się rozwijaliśmy, poszerzając swoje szeregi o wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny kosmetologii i fryzjerstwa. Dla nas najważniejszy jest klient i indywidualne podejście do jego potrzeb. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie a nasze produkty są z najwyższej półki. Stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług, ale nasi klienci cenią nas również za miłą obsługę i wspaniałą atmosferę. Byliśmy wielokrotnie doceniani. Dzięki temu możemy pochwalić się między innymi zdobytym pierwszym miejscem naszej kosmetolog – Justyny Pochopień w konkursie na Kosmetyczkę roku organizowanym przez Bielendę, w Plebiscycie Dziennika Zachodniego Mistrzowie Urody tytułem Salon Roku w 2017 roku oraz Kosmetolog Roku 2017 dla Sabiny Górnioczek, w tym samym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w Mikołowie w rankingu salonów kosmetycznych, a w województwie Śląskim czwarte. W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni przez nasze klientki otrzymując tytuł Laureata konkursu Orły Kosmetyki 2018 roku, ponadto nasza fryzjerka Michalina Socha zajęła drugie miejsce w powiecie w rankingu Mistrzowie Urody Dziennika Zachodniego. To dzięki Wam, Klientom naszego Studia możemy w dalszym ciągu się rozwijać i dbać o Was.