Serdecznie witamy w studiu ach!

Kim jestem?

Witam serdecznie na stronie mojej firmy. Nazywam się Monika Sypuła-Laskowska, sprawianie aby ludzi czuli się wyjątkowo przez wydobycie z nich ich naturalnego piękna było zawsze moją pasją a w życiu stało się również pracą.

Mimo ukończenia studiów nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Śląskim oraz na Górnośląskiej Szkole handlowej oraz językowych na Uniwersytecie Martina Luthra w Halle pozostałam wierna mojej pasji i do dzisiaj praca z ludźmi jest dla mnie największą satysfakcją. Na początku osobiste wykonywanie zabiegów, a teraz szkolenie personelu sprawiają że jestem spełniona zawodowo.

Jestem dyplomowaną stylistką paznokci, linergistką oraz wizażystką z wieloletnim doświadczeniem. Szkoliłam się również jako fryzjer na Akademii Berendowicz&Kublin. Jestem też absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, wydziału medycznego w specjalizacji - linergista, którą skończyłam z wyróżnieniem. Obecnie zajmuję się głównie makijażem permanentnym i prowadzę szkolenia z tego zakresu, ponadto jestem wykładowcą w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach na Wydziale Medycznym-specjalizacja Trener Linergista.

monika

Mój zespół

Poniżej chciałam Państwu przedstawić moją kadrę, z której jestem niezwykle dumna i pragnę osobiście zapewnić, że każdy członek naszego zespołu dokłada wszelkich starań, aby wizyta w naszym salonie była wyjątkowa i spełniła Państwa oczekiwania. Wszystkie osoby wykonujące zabiegi posiadają nie tylko wykształcenie kierunkowe uprawniające do wykonywania danych zabiegów, ale również bardzo cenione doświadczenie. Mój zespół ponad to cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez uczestnictwo w pokazach i szkoleniach branżowych.

O dobre samopoczucie, a także możliwie najlepsze wykonanie zabiegów dbają:

Dlaczego my

Jesteśmy na rynku pracy od 2006 roku. Przez te lata prężnie się rozwijaliśmy, poszerzając swoje szeregi o wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny kosmetologii i fryzjerstwa. Dla nas najważniejszy jest klient i indywidualne podejście do jego potrzeb. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie a nasze produkty są z najwyższej półki. Stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług, ale nasi klienci cenią nas również za miłą obsługę i wspaniałą atmosferę. Byliśmy wielokrotnie doceniani. Dzięki temu możemy pochwalić się między innymi zdobytym pierwszym miejscem naszej kosmetolog – Justyny Pochopień w konkursie na Kosmetyczkę roku organizowanym przez Bielendę, w Plebiscycie Dziennika Zachodniego Mistrzowie Urody tytułem Salon Roku w 2017 roku oraz Kosmetolog Roku 2017 dla Sabiny Górnioczek, w tym samym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w Mikołowie w rankingu salonów kosmetycznych, a w województwie Śląskim czwarte. W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni przez nasze klientki otrzymując tytuł Laureata konkursu Orły Kosmetyki 2018 roku, ponadto nasza fryzjerka Michalina Socha zajęła drugie miejsce w powiecie w rankingu Mistrzowie Urody Dziennika Zachodniego. To dzięki Wam, Klientom naszego Studia możemy w dalszym ciągu się rozwijać i dbać o Was.