Zabiegwoskiem

Depilacja LYCON

W naszym gabinecie pracujemy na woskach firmy LYCON
Jest to zupełnie nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta a przy tym był łatwy i przyjemny.

Woski Lycon stanowią kombinację najwyższej jakości naturalnych żywic i pszczelego wosku. Podczas sesji wytwarzają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem zmysłowej aromaterapii.

Dzięki depilacji woskiem zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą uzyskać efekty jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry. W oparciu o najwyższej jakości składniki naturalne wosk Lycon w bezpieczny, a co najważniejsze prawie bezbolesny sposób pozwala pozbyć się zbędnych włosków o długości nawet 1 mm.

Dzięki  temu że woski pielęgnują skórę i jej nie podrażniają, depilacja jest bardzo dokładna i efektywna, ponieważ depilacje w jednym miejscu można powtarzać kilkukrotnie.

Wykonujemy depilacje całego ciała kobiet jak i mężczyzn.

W naszej ofercie znajduje się depilacja bikini brazylijskie jak i zabieg
Boyzilian.

Zabieg BOYZILIAN: depilacja dla Panów. Zabieg polega na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic intymnych z możliwością częściowego pozostawienia według życzenia klienta.