ZabiegKoloryzacja

KOLORYZACJA GLOBALNA

jest to zabieg polegający na równomiernym pokryciu kolorem całej długości włosów. Pozwala na całkowita zmianę wyglądu i daje 100% pokrycie siwych włosów. Koloryzacja włosów wykonywana jest przez nas na profesjonalnych farbach i kosmetykach. Zapewniają one najlepsza ochronę włosa podczas zabiegu koloryzacji oraz piękny i długotrwały kolor. Nie kieruj się tym co zobaczysz na zdjęciu w prasie lub u swojej koleżanki, łatwo w taki sposób dokonać złego wyboru. Poproś fryzjera o pomoc w wyborze odpowiedniego kloru.

KOLORYZACJA OMBRE

jest to koloryzacja tonowa polegająca na rozjaśnieniu końcówek włosów z jednoczesnym pozostawieniem nasady w naturalnych lub ciemniejszych kolorach. Ombre może być wykonane w najróżniejszych tonacjach dobieranych w zależności od potrzeb i typu urody. Duże różnice między kolorami są zdecydowanie dla klientek, które preferują wyraziste stylizacje.

KOLORYZACJA SOMBRE

jest to technika zbliżona do Ombre. Nazwa pochodzi od słów "soft ombre" czyli delikatne ombre, stąd efekt jaki uzyskujemy podczas farbowania jest łagodniejszy i bardziej naturalny. W tej technice delikatne refleksy nakładane są kilka centymentrów poniżej nasady włosa. Farbowanie włosów metodą sombre sprawia, że włosy wyglądają na bardziej gęste i przez to pełne życia. Efekt koloryzacji soft ombre jest bardziej delikatny i naturalny, przypomina włosy muśnięte słońcem. Dzięki temu twarz wygląda promienniej i przede wszystkim młodziej. Ważne też, że w przeciwieństwie do Ombre, koloryzacja sombre wygląda tak samo dobrze na włosach brunetek jak i blondynek.

DEKOLORYZACJA

jest to bardzo czasochłonny zabieg fryzjerski. Aby ten zabieg stał się koloryzacją globalną potrzebne jest zdekoloryzowanie odrostu, wyrównanie koloru na długościach i ostatecznie nałożenie koloru docelowego. Zdarza się, że kolor docelowy zostanie uzyskany po pierwszym zabiegu, ale trzeba brać pod uwagę fakt, że proces dochodzenie do pożądanego koloru może potrwać kilka wizyt. Proces dekoloryzacji jest zatem długotrwały i skomplikowany. Jest to zabieg wilogodzinny. Jeżeli jest to pierwsza wizyta w naszym salonie, należy brać pod uwagę, że fryzjerka musi ocenić włosy i niejednokrotnie zaproponować inne rozwiązanie ze względu na kondycję włosów.