ZabiegPielęgnacja dłoni

Metoda żelowa

Metoda żelowa jest to metoda światło utwardzalna czyli do utwardzenia masy potrzeba promieni uv.

Odpowiednio wykonane paznokcie żelowe są piękne i delikatne.  Wielu kobietom tipsy kojarzą się z bardzo długimi, sztucznie wyglądającymi paznokciami. Natomiast poprawnie wykonane paznokcie żelowe mogą wyglądać naturalnie i elegancko. Dodatkowo żelem możemy odbudować i zrekonstruować płytkę paznokcia.

Paznokcie żelowe są bardzo wytrzymałe. Możemy nimi wykonywać wszystkie prace domowe nie obawiając się złamania. Płytka paznokcia jest twarda a kolor się nie ściera. Korekta zalecana jest co 3 tygodnie.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest już coraz częściej wybieranym zabiegiem przez klientki, które wcześniej wykonywały sobie tradycyjny manicure. Wiele kobiet zna problem z wiecznie odpryskującym lakierem, dlatego też wymyślono specjalne lakiery, które utrzymują się na płytce paznokciowej około 2 tygodni, a czasami nawet dłużej. Są to tzw. lakierożele, w których wykorzystuje się preparat łączący ze sobą właściwości lakieru do paznokci oraz żelu uv.

Lakier ten utwardza się w lampie uv, co daje możliwość opuszczenia salonu bez potrzeby suszenia paznokci, a co za tym idzie uważania na nie. Powłoka lakieru hybrydowego nie odpryskuje tak jak lakier, lecz pracuje razem z paznokciem, przez co jest trwalsza niż zwykły lakier.

Manicure japoński

Jest to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w manikiurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokcia.

Zabieg polega na wmasowaniu pasty w płytkę paznokcia. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiając przenikanie substancji odżywczych. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder. Powoduje on zatrzymanie składników zawartych w paście i chroni przed szybkim ich wypłukaniem z paznokcia. Jednocześnie płytka zabezpieczona jest przed detergentami i wodą. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się do 2 tygodni.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci 4-5 dni.