Zabiegpedicure tradycyjny

Pedicure tradycyjny

Jest to pedicure, który stosuje się w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka z pięt i z innych okolic na stopie. W pedicure tym używamy skalpela/omegi oraz frezarki. Zabieg zakończony jest nałożeniem odżywki na paznokcie. Jest to najbardziej popularny pedicure, z którego bardzo często korzystają zarówno panie jak i panowie.  Po tym zabiegu na pewno będą czuć Państwo świeżość i lekkość stóp.

Polecamy zakończenie zabiegu lakierem hybrydowym. Nie stosujemy standardowych lakierów do paznokci. Możemy pomalować paznokcie u stóp standardowym lakierem na specjalne życzenie klienta, tylko na jego odpowiedzialność i tylko, gdy klient przyjdzie w otwartym obuwiu.

Czas trwania sam pedicure - 1,5h

Casz trwania pedicure+żel/lakier hybrydowy - 2h

Żelowanie Paznokci/lakier hybrydowy

Żelowanie paznokci u stóp jest to doskonała metoda, aby wyglądały pięknie. Jest to zabieg, dzięki któremu będą wypielęgnowane przez kilka tygodni. Żelując płytkę u stopy możemy również ją zrekonstruować. Szczególnie polecane dla Pań, których paznokcie uległy uszkodzeniu. Możemy wykonać french, który zawsze wygląda świeżo i pięknie lub kolorowy żel dostępny w wielu kolorach. Paznokcie pomalowane kolorowym żelem są piękne, równe a przede wszystkim trwałe.

Żelowanie płytki u stóp wykonuje się co około 3/4 tygodnie. 

Czas trwania 1h.