ZabiegCavi Lipo Dex

Cavi -Lipo DEX 

Jest to najnowsza platforma przeznaczona do redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Korzysta z opatentowanej technologii, żeby dotrzeć bezpośrednio do komórek tłuszczowych. Następnie masaż próżniowy z rolkami, liftingiem RF o średniej częstotliwości oraz podgrzewaniem światłem LED działające w tym samym czasie przyspieszą metabolizm i poprawią napięcie skóry

Wskazania do zabiegu
·       miejscowe otłuszczenia
·       Redukcja cellulitu
·       Wygładzenie skóry
·       korekta owalu twarzy
·       Redukcja "drugiego podbródka"
·       Zmniejszenie obwodu
·       Wyrównanie po liposukcji
·       Wspomaganie odchudzania
·       Poprawa metabolizmu
·       Poprawa krążenia

Kawitacja ultradźwiękowa w Cavi-Lipo Dex działa tylko na określonym obszarze tkanki podskórnej - nie ma ryzyka poparzenia skóry uszkodzenia kości, mięśni czy narządów wewnętrznych.

Co najważniejsze, terapia jest całkowicie bezinwazyjna.

W początkowej fazie zabiegu niszczymy komórki tłuszczowe za pomocą 5 technologii w jednej sesji zabiegowej. Pęcherze kawitacyjne uszkadzają komórki tłuszczowe, dzięki czemu cała zawartość komórki zostaje w bezinwazyjny sposób wydalona z organizmu przez naturalny system metabolizmu. Następnie masaż podciśnieniowy działają równolegle z falami RF średniej częstotliwości oraz światłem LED o wysokim natężeniu. W ten sposób wspomagany jest metabolizm tłuszczu - co przekłada się na szybsze efekty. Fale RF dodatkowo stymulują włókna kolagenowe przez co skóra staje się bardziej napięta.

Urządzenie korzysta z bardzo nowoczesnej technologii ogniskowania fal ultradźwiękowych która sprawia, że energia koncentruje się na komórkach tłuszczowych. Takie rozwiązanie znacząco podnosi skuteczność oraz poziom bezpieczeństwa zabiegów. Zabiegi zostały docenione w ponad 50 krajach na Świecie.

Przeciwskazania
·       zapalenie żył
·       skłonnością do krwotoków, pękania naczynek
·       epilepsja, zaburzenia psychosomatyczne
·       aktywna infekcja bakteryjna, wirusowa oraz grzybiczna
·       ciąża
·       nowotwory

Częstotliwość zabiegów:
Na jedną okolicę maksymalnie 6-8 zabiegów co 7-10 dni.

Kolejną serię zabiegów na innej okolicy ciała można wykonać po dwóch tygodniach, natomiast na tą samą okolicę dopiero po pół roku.

Czas trwanie :1,5h