ZabiegZabiegi Anty Aging

HYDRA-HYAL INJECTION

To linia inspirowana zabiegiem medycyny estetycznej tzw. wolumetrią, czyli modelowaniem konturu twarzy. Kwas hialuronowy stosowany jest do korygowania owalu twarzy w wypełnieniach wolumetrycznych. Wykonywanie tego typu zabiegów pozwala przywrócić właściwy kształt twarzy.

Kwas hialuronowy dzięki właściwościom higroskopijnym działa jak „molekularna gąbka”. Włókna kolagenowe i elastyczne umiejscowione są w żelopodobnej substancji, składającej się m.in. z kwasu hialuronowego, którego ilość istotnie wpływa na wygląd skóry, a dokładnie na jej elastyczność i jędrność. Wraz z wiekiem poziom kwasu hialuronowego w skórze zaczyna spadać, dlatego bardzo ważne jest pielęgnowanie skóry od zewnątrz.

Technologia HYDRA-HYAL2- to innowacja w nawilżaniu skóry. Dwie formy kwasu hialuronowego (niskocząsteczkowy i wysokocząsteczkowy) działają na różnych poziomach jej głębokości. Intuicyjna technologia zapewnia długotrwałe nawodnienie tych obszarów, które w sposób szczególny wymagają takiego wsparcia. W połączeniu z unikalnym, naturalnym peptydem o właściwościach podobnych do toksyny botulinowej zapewnia widoczny efekt wolumetrycznego odmładzania skóry.

Wskazania do zabiegu
·        Każdy typ cery
·        Zabieg rekomendowany dla osób powyżej 30 roku życia
·        Skóra z wyraźnie zarysowaną siatką zmarszczek
·        Cera sucha z utratą jędrności i elastyczności
·        Skóra wrażliwa
·        Skóra z oznakami starzenia

Efekty zabiegu
·        Silne nawilżenie skóry
·        Wygładzenie powierzchownych zmarszczek
·        Zwiększenie elastyczności i jędrności
·        Regeneracja i odmłodzenie skóry
·        Poprawa owalu twarzy

Cocoon Mousse granandiene

Termoaktywny zabieg regenerujący na bazie komórek macierzystych

Nowoczesny zabieg, podczas którego łączymy wiele etapów pielęgnacyjnych. Najważniejsze składniki to fitohormony, ekstrakt z żeń- szenia, kompleks witamin A, B i E.

Nieodłącznym elementem zabiegu jest masaż bańką chińską. Delikatne podciśnienie w bańce powoduje zasysanie tkanki, dzięki czemu poprawiamy krążenie krwi, pracujemy nad owalem twarzy oraz umożliwiamy głębszą penetracje składnikom aktywnym.

Łącząc metodę termicznej pianki kokonowej z dodatkiem roślinnych aktywnych komórek macierzystych otrzymujemy efektywną i stymulującą kurację. Ciepła pianka intensyfikuje wchłanianie substancji aktywnych, a także pobudza ukrwienie i odżywienie skóry, natomiast komórki macierzyste regenerują oraz wzmacniają skórę.

Zabieg polecany jest do każdego rodzaju skór- z wyjątkiem bardzo wrażliwej i trądzikowej. Szczególnie polecany jest dla skór wymagających intensywnej regeneracji i poprawy jędrności.

Clinical Repair Care Therapy

Zabieg rekomendowany dla skóry dojrzałej jak również po lub/i podczas kuracji z zakresu medycyny estetycznej w celu podtrzymania rezultatów pozabiegowych.  Głównym celem kuracji jest intensywna rewitalizacja, odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie gęstości skórze dojrzałej oraz wiotkiej.

Przeciwwskazania
·       Trądzik różowaty w stanie aktywnym
·       Zmiany dermatologiczne na skórze
·       opryszczka

Dzięki preparatom bogatym w składniki aktywne jesteśmy w stanie bezinwazyjnie osiągnąć efekty w poprawie wyglądu i kondycji skóry.

Prodige des oceanes face &body ritual

Intensywny regenerująco- odmładzający rytuał na twarz i ciało.

Każda kobieta marzy o wiecznej młodości i pięknej skórze, szuka swojego eliksiru młodości. Odpowiedzią, aby zatrzymać czas jest zabieg Prodigie, który kryje moc 5 oceanów. Morze to ogromne laboratorium, wspaniale zaopatrzone, w którym znajdują się prawie wszystkie pierwiastki chemiczne występujące na ziemi- część w postaci rozpuszczalnych soli, inne w postaci nierozpuszczalnej zawiesiny. To właśnie bogactwo tych substancji sprawia, że woda morska ma tak dobroczynny wpływ na zdrowie i urodę. Rytuał łączy w sobie elementy 7 technik masażu, w tym masażu Kobido.

Zabieg skutecznie poprawia wygląd skóry- wygładza oraz nawilża. Przyśpiesza syntezę włókien podporowych skóry oraz kwasu hialuronowego. Skóra odzyskuje gładkość, elastyczność. Po zabiegu następuje przywrócenie promiennego wyglądu i opóźnienie procesu starzenia się skóry.

Anti age- terapia odmładzająca, przeciwzmarszczkowa

Kwas glikolowy jest to bardzo mała cząsteczka dzięki czemu bardzo dobrze przenika przez skórę. Po zaaplikowaniu, kwas glikolowy, reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.

Linia produktów przeznaczonych przede wszystkim do niwelowania skutków związanych ze starzeniem się skóry. Głównym składnikiem produktów Anti Age jest kwas glikolowy, którego małe cząsteczki doskonale przenikają w głąb skóry.

Działanie
  • zmniejszenie zmarszczek
  • spłycenie blizn
  • przyspieszają odnowę komórkową
  • zmiękczają i wygładzają skórę, poprawiają jej barwę i fakturę
  • odbudowę włókien sprężystych i poprawę elastyczności skóry
  • zwiększenie produkcji włókien kolagenu i mukopolisacharydów
  • przyśpieszają odnowę komórkową
  • rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień
  • oczyszczają skórę
  • regulują zaburzenia rogowacenia