Serdecznie witamy w studiu ach!

Państwa Bezpieczeństwo

Wizyta w salonie kosmetycznym niesie ze sobą takie same zagrożenia, jak zabieg dentystyczny bądź wizyta w szpitalu.Każdy z nas wie, że z taką wizytą powinna wiązać się sterylność, higiena i bezpieczeństwo. Jest to bardzo istotna kwestia zarówno dla pacjentów, jak również dla samego personelu. Jest to wyznacznikiem jakości usług oraz eliminacji bakterii czy drobnoustrojów. Na obraz tego składa się sterylizacja narzędzi, sprzęt jednorazowego użytku oraz dezynfekcja powierzchni.

grudzień-1

Sterylność

Głównym urządzeniem, które doskonale odkaża sprzęt oraz zapewnia wysokie bezpieczeństwo jest AUTOKLAW. Narzędzia sterylizowane w nim są dodatkowo opakowane specjalnymi foliami do tego przeznaczonymi. Nie każdy gabinet kosmetyczny posiada tego rodzaju sprzęt, jeśli jednak takowy jest, zwiększa się wtedy zaufanie pacjenta. Kontakt z pacjentem opiera się na dwustronnym zaufaniu, jednak istnieje wiele nietypowych przypadków zakażeń, chorób, z którymi pracownikom przyjdzie się zmierzyć. Najczęstsze objawiają się w postaci grzybic, zakażeń wirusem HBV, HIV, HCV oraz drobnoustrojów niewidocznych gołym okiem. Ważne jest każdorazowe sterylne przeprowadzenie zabiegu.

IMG_4993
Kiedy zamierzasz skorzystać z usług gabinetu kosmetycznego lub centrum Spa, przeprowadź obserwację pod kątem higienicznym. Zwróć uwagę na narzędzia, które są używane w trakcie zabiegów. Spójrz, czy kosmetolog zakłada rękawiczki jednorazowe, korzysta z maseczek, czy stanowisko, na którym pracuje jest czyste i możesz dostrzec elementy sterylności.
1.
W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów przedsięwzięliśmy wszelkie możliwe kroki mające na celu wyeliminować wszelkie potencjalne zagrożenia.
2.
Gabinety Studio ach spełniają wszelkie wymogi sanitarne, narzędzia, na których pracujemy są dezynfekowane, a także odkażane w autoklawie. Inne narzędzia są użytku jednorazowego. Stanowiska do pracy są w pełni higieniczne.
3.
Podjęte działania mają na celu zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo i komfort w trakcie wizyty w naszym Centrum Urody Studio ach.
IMG_4966

Dlaczego my

Jesteśmy na rynku pracy od 2006 roku. Przez te lata prężnie się rozwijaliśmy, poszerzając swoje szeregi o wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny kosmetologii i fryzjerstwa. Dla nas najważniejszy jest klient i indywidualne podejście do jego potrzeb. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie a nasze produkty są z najwyższej półki. Stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych usług, ale nasi klienci cenią nas również za miłą obsługę i wspaniałą atmosferę. Byliśmy wielokrotnie doceniani. Dzięki temu możemy pochwalić się między innymi zdobytym pierwszym miejscem naszej kosmetolog – Justyny Pochopień w konkursie na Kosmetyczkę roku organizowanym przez Bielendę, w Plebiscycie Dziennika Zachodniego Mistrzowie Urody tytułem Salon Roku w 2017 roku oraz Kosmetolog Roku 2017 dla Sabiny Górnioczek, w tym samym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w Mikołowie w rankingu salonów kosmetycznych, a w województwie Śląskim czwarte. W 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni przez nasze klientki otrzymując tytuł Laureata konkursu Orły Kosmetyki 2018 roku, ponadto nasza fryzjerka Michalina Socha zajęła drugie miejsce w powiecie w rankingu Mistrzowie Urody Dziennika Zachodniego. To dzięki Wam, Klientom naszego Studia możemy w dalszym ciągu się rozwijać i dbać o Was.